شركت نيك مهر گستر تهران درسال 1378 فعاليت خود را در زمينه اتوماسيون صنعتي شروع كرده است. استراتژي كلي شركت فعاليت در زمينه سيستم هاي كنترل و اتوماسيون صنعتي بوده است .

خدماتي كه توسط شركت نيك مهر گستر تهران ارائه مي گردد شامل مشاوره در زمينه طراحي سيستم هاي كنترل، تهيه تجهيزات اتوماسيون صنعتي ( شامل کامپیوتر صنعتی IPC،پی ال سیPLC ، سرو موتور و سرو درایو ،انواع Remote I/O با فیلدباس های مختلف،پانل های اپراتوری HMI،  سنسور و ترانسمیتر فشار ،سنسور دما و رطوبت ) و همچنين انجام پروژه هاي صنعتي مي باشد.

همواره تلاش مديريت بر اين بوده است كه تمامي كارشناسان اين شركت از جهت دانش فني به روز نگه داشته شده و در دوره تخصصي متناسب با فعاليت آنها چه در داخل و چه در خارج از كشور حضوري مستمر داشته باشند. مفتخريم كه بر اين اساس ضريب رضايت مشتري بالاي 99% را در طول سالهاي اخير حفظ كرده ايم.

مشاوره و آموزش قبل از خريد و ارائه خدمات پس از فروش بر پايه ديدگاهها و نيازهاي مشتري در سر لوحه فعاليتهاي اين شركت قرار دارد.

واحد فنی شركت با بهره گيري از كارشناسان آموزش ديده و خبره و دارای Certificationهای مختلف از شرکتهای معتبر در زمينه هاي مختلف به طراحي سيستم هاي كنترل مي پردازد و در اجرای پروژه های صنعتی در کنار شما خواهد بود.